O nás

Vítejte u Potrefené husy

V červenci roku 2006 jsme pro Vás otevřeli značkovou restauraci Beer Point v Galerii Vaňkovka.
Koncept Beer Point patří mezi koncepty značkových restaurací pivovaru Staropramen, které patří mezi nejznámější a nejúspěšnější gastronomické koncepty v České republice.

Klíčovým gastronomickým řetězcem pivovaru Staropramen bezesporu je Potrefená Husa. I proto se v listopadu 2006 koncepty Potrefená Husa, Beer Point a Sportovka sjednotili pod značku nejúspěšnější a to Potrefená Husa. Od listopadu 2006 doplnila tedy restaurace Potrefená Husa širokou škálu exkluzivních značek presentovaných v Galerii Vaňkovka.
Restauraci naleznete v romantické a klidové části obchodního centra Galerie Vaňkovka, u vchodu z ulice Dornych,(východ mezi Datartem a rychlými občerstveními).

Velkou výhodou restaurace je její umístění, které i v rušném a pulsujícím centru nabízí návštěvníkům klid a pohodu v nádherném prostředí historické zástavby. Spojíte-li si toto prostředí s moderním interiérem restaurace, širokou nabídkou jídelního lístku, nápojů a příjemnou obsluhou, je téměř jisté, že každá Vaše návštěva bude velmi milým zážitkem.

Jako značková restaurace klademe důraz na co nejvyšší kvalitu podávaných pokrmů nápojů a spokojenosti zákazníka. Velikou péči věnujeme pivu ve všech jeho podobách. Myslíme si totiž, že podávání a konzumace piva je stále ještě nedoceněna a proto v restauraci Potrefená Husa pivo skutečně světový nápoj je. S tím souvisí i nabídka sortimentu. Základní podávanou značkou je Staropramen Světlý, lehké a vyvážené pivo, charakterické svou chutí a jemnou chmelovou vůní. Na něj přirozeně navazuje polotmavý Staropramen Granát, výjimečný ležák, vařený podle receptury z roku 1884. Tyto klasické české značky doplňuje nejprodávanější belgická Stella Artois, elegantní, kultivovaný ležák vařený z nejlepších surovin s charakteristickou chutí, řízem a příjemnou hořkostí, jež ho odlišuje od ostatních ležáků na světovém trhu. A také opravdový belgický speciál Hoegaarden White. Přírodně zakalené, pšeničné pivo s příjemnou, slámově žlutou barvou a překvapivě osvěžující, osobitou chutí s obsahem alkoholu 5%. Tajemství této sladce nakyslé a zároveň kořeněné chuti spočívá v kombinaci použitých ingrediencí, ve kterých už tradičně používaná pšenice, ječmen, chmel a pramenitá voda se střetává s pikantností přidávaného koriandru a pomerančové kůry. Další pivní speciály, které nemáme možnost ochutnat každý den nabízíme v láhvi, a věřte mi, že je opravdu z čeho vybírat. Tuto výjimečnou nabídku doplňují pivní koktaily, které umožňují ještě více rozvinout jemné odstíny chutí piva.

Samozřejmostí je široká nabídka baru, tzn. kávy, čaje, alkohol, nealko, vína a toto vše rozmanitých druhů a chutí. Nejen pitím, ale i jídlem je člověk živ a proto stojí zato nahlédnout ale i ochutnat z našeho jídelního lístku. Jistě netradiční zážitek. Jídelní lístek nabízí samozřejmě klasické receptury, které proslavují českou gastronomii, jako je svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem, či vepřový vrabec a další. Na tyto receptury přirozeně navazují receptury moderní, jako je výběr steaků, vepřové a kuřecí speciality až po výborné saláty a těstoviny, které Vás překvapí svou rafinovaností, čerstvostí a výbornou chutí. Každá Vaše návštěva může být naprosto odlišný gastronomický zážitek, který má ovšem jedno společné … Vaši naprostou spokojenost. K tomu všemu už jako malé plus pro Vaši oblíbenou restauraci je projekční plátno a velký počet LCD televizí, které Vám po celý den přinášejí sportovní klání a zajímavosti, tak že se nenudíte ani když má Váš partner velké zpoždění. Samozřejmostí je volné připojení k internetu, které můžete využít stejně jako na našich ostatních provozech. V letních měsících je ovšem nepřekonatelným zážitkem posezení na velké letní zahrádce, která si Vás získá svou nádhernou a okouzlující atmosférou a dopřeje Vám v plné síle vychutnání si svého lahodného pivního moku ,osvěžujících koktejlů, ledových káv, zeleninových salátů nebo výborných domácích dezertů.

Pokud nás tedy poctíte Vaší návštěvou věříme, že budeme patřit k těm nejlepším zážitkům, které Vás mohou ten den potkat a že se vždy rádi vrátíte.

Dnes otevřeno:
10.00 - 23.00 | další dny

Rezervujte si místo:
(+ 420) 774 101 731

Kde nás najdete:
Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed-Trnitá | mapa

Letní terasa

Kuřácká i nekuřácká

Klimatizováno

Wifi zdarma

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotky

Partneři